PENT HOUSE NË SHITJE NË RRUGËN C

Me marreveshje
Për shitje

1340

ID

114 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet Pent House për shitje e cila ndodhet ne rrugen C katin e 6. Pent House posedon një sipërfaqe prej 114m2 dhe terasë me sipërfaqe prej 50m2 një organizim dhe hapsirë shumë të përshtatshëm për jetesë.

Ndërtuesi është kompania “C.C Company” kompani kjo e cila fushëveprimin e ka të përqendruar në investime kapitale, e specializur për ndertim dhe projketim, me një cilësi dhe arkitekturë të përsosur.

 

Pent House posedon kete hapsirë dhe ndarje:

Qëndrimi ditorë,

Kuzhina

Tre dhoma të gjumit,

Dy Banjo,

Koridori,

Terasa

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 76 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1340
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 114 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime