PENT HOUSE NË SHITJE TE KULLA FRONT

Me marreveshje
Me qira

1346

ID

121 m2

Madhesia

2

Dhomat e gjumit

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet PËR shitje Penthouse në objektin “Kulla Front” në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë.

121 m²│2 Dhoma gjumi│2 Banjo│60 m² Teras

 

Penthousi ndodhet në katin 9, orinetim Jug-Lindje, në kuadër të një objekti të ri i emruar “Kulla Front” që është para finalizimit në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë, e rethuar me 3 rrugë, me pozitë dhe qasje shumë të mirë në lagje, distanca të shkurta me pikat kryesore të qytetit dhe shumë përparsi tjera që mund ti shijoni çdo ditë!

Arkitekturë moderne, ndërtim shumë cilësor, 100% mbulim me fasadë ventiluese, dritare të prodhuara me tre xhama dhe katër stinor, të gjitha deri në dysheme, roleta të jashtme me motor, 2 ashensorë, oborr, parking rrugor dhe nëntokësorë, sigurim me kamera 24h.

Përfshinë 121m² Banim dhe 60 m² Teras, përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditorë, kuzhinë me tryezari, 2 Dhoma gjumi (dhoma e prinderve me banjo), 1 Banjo, 1 Depo, Koridor.

Ndër tjerash #penthousin të cilin jemi duke e ofruar për shtije posedon edhe keto detaje që janë shumë të rendesishme ti dini. Është në proces të finalizimit dhe renderat që janë paraiqtur në postim do jenë reale në afat prej 60 ditësh. Shitet kështu siq është prezantuar në foto, mobilet komplet të reja, dysheme parket, dritare me 3 xhama gjerë në dysheme, roleta që hapen-mbyllen me dirigjues, tavane të punuara dhe dizajnuara mjaft bukur, pamje të hapur dhe papenguar, organizim fantastik, 2 ashensorë të cilet do ju mundesojnë të shkoni në penthousin tuaj të ardhshem shumë shpejt dhe shumë detaje tjera që e bëjnë këtë #penthouse  mjaft të bukur dhe komod për të jetuar.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1346
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 2
 • Dhoma te gjumit 2
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 121 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime