PENTHOUSE ME QERA NË VETERNIK

Me marreveshje
Me qira

1412

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet Penthouse me qera në Veternik te Linda Premium Residence
Penthouse posedon një siperfaqe prej 87m2 banim dhe 98m2 terasë dhe ka këtë renditje:
Salloni me kuzhinë
Dy dhoma gjumi,
Koridor,
Banjo,
Wc.

 

 

Cmimi i diskutueshem

 

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1412
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime