PENTHOUSE ME QIRA AKTASH

Me marreveshje
Me qira

1486

ID

160 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet Pent House me qira Super-Moderne, Duplex në zemer të Prishtines.
Ndodhet në lagjen Aktash afër selise se OSBE-së.
Pent House ka një siperfaqe prej 160m2 banim plus 130m2 teras në qati.
Kati i 12-të
Pent House ka këte renditje:
Sallon,
Kuzhinë,
Katër dhoma gjumi,
Një dhomë gjumi me një banjo,
Një banjo,
Nje tualet,
Ballkon dhe Terracë me qati.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

 

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1486
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 160 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime