PENTHOUSE ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje
Me qira

1599

ID

Pershkrimi

PentHouse me qira në Dragodan te Berisha group mbrapa Minimax.
PentHouse posedon një siperfaqe prej 112m2 dhe 50m2 teras dhe ka këtë renditje.
-Dhoma e dites,
-Kuzhina,
-Dy dhomë gjumi,
-Koridor,
-Shpajz,
-Banjo,
-Wc,
-Garazha

Çmimi 900euro i diskutueshem + depozita.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1599
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime