PENTHOUSE ME QIRA MUHARREM FEJZA

Me marreveshje
Me qira

1454

ID

Pershkrimi

Ofrohet PentHouse me qira në Muharrem Fejza
PentHouse posedon një sipërfaqe prej 92m2 banim dhe 80m2 terasë,
PentHouse ka këtë rënditje:
Sallon,
Kuzhinë,
Dy dhoma gjumi,
Një wc,
Një banjo.
Terasë 80m2.
I gatshem për qdo lloj veprimtarie.

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1454
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime