PENTHOUSE NË SHITJE TE KULLA FRONT

Me marreveshje
Për shitje

1348

ID

211 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet PËR #shitje Penthouse Duplex i veçantë në objektin “Kulla Front” në Prishtinë

210.8m² │3 dhoma gjumi│Kati 10-11-të

 

Ky #penthouse duplex të cilin jemi duke ofruar për shitje është i veçant nga të gjithë #penthouset e tjerë të cilet i kemi ofruar deri me tani për shitje.I shtrirë në dy kate banimi me pamje komplet të hapur dhe papenguar, e mobiluar me një stil tejët unik i cili të jep përshtypje sikurse jeni duke jetuar në përralla.

 

Penthousin të cilen jemi duke prezantuar për #shitje përfshinë sipërfaqe totale prej 210.8m² e shpërndarë në Qëndrim ditorë së bashku me Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi (një prej tyre me banjo dhe garderobë), 2 Banjo, 1 Depo, Koridor dhe Terasë

Nder tjerash #penthousin të cilin jemi duke e ofruar për shtije posedon edhe keto detaje që janë shumë të rendesishme ti dini. Shitet kështu siq është prezantuar në foto, mobilet komplet të reja, dysheme parket, dritare me 3 xhama gjerë në dysheme, roleta që hapen-mbyllen me dirigjues, tavane të punuara dhe dizajnuara mjaft bukur, pamje të hapur dhe papenguar, organizim fantastik, 2 ashensorë të cilet do ju mundesojnë të shkoni në penthousin tuaj të ardhshem shumë shpejt dhe shumë detaje tjera që e bëjnë këtë duplex-penthouse mjaft të bukur dhe komod për të jetuar.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtin

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1348
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Banese
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 1
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 211 m2
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime