SHTËPI ME QERA MARIGONA 2

Me marreveshje
Me qira

1398

ID

313 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet shtepia me qera ne Marigona 2 Veternik,Prishtinë.Shtepia ka 313m2 dhe ka këtë rënditje:
Kati përdhesë:
Dhomë të madhe të ditës,
kuzhinë,
një dhomë gjumi,
banjo dhe depo.
Kati i pare:
Dy dhoma gjumi,
Kati i dyte:
një dhomë(pune apo gjumi)dhe terrasën e madhe të mbuluar.

Shtëpia ka ujë 24 orë ( dy rezervuar me nga një mijë litra) si dhe nxemjen qendrore me rrymë.
Shtëpitë, janë të legalizuara dhe të mobiluara.

 

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 74[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1398
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 5
 • Siperfaqja 313 m2
 • Koridore 2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime