SHTËPI ME QERA MARIGONA RESIDENCE

Me marreveshje
Me qira

1364

ID

370 m2

Madhesia

4

Dhomat e gjumit

2

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet me qera shtëpia në Lagjën Marigona Residence e cila ka 370 m².
E pa banuar më parë,me dizajn unik dhe të veçantë.
Shtëpia ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike dhe ka këtë rënditje:

Salloni me kuzhinë,
Katër dhoma gjumi,
Dy banjo,
Wc,
Bodrum,
Garazhë dhe ballkone.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1364
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira
 • Dhoma te gjumit 4
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 370 m2
 • Garazha 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime