SHTËPI ME QERA NË ÇAGLLAVICË

Me marreveshje
Me qira

1427

ID

240 m2

Madhesia

Pershkrimi

Shtëpi 240m² me qera në Çagllavicë
Shtëpia ndodhet në Çagllavicë ne lagjen “LAGJJA JONË” afër ‘Proper Pizza’.
Shtëpia është e mobiluar tërësisht,e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme,ka ndriçim natyral,ka ngrohje qëndrore me pelet ose me naftë,vendparkim si dhe kopsht të mirëmbajtur.
Shtëpia ka këtë renditje:
Qëndrimi ditorë,
Kuzhinë me tryezari,
Katër dhoma të gjumit,
Tre banjo,
Dy ballkona,
Garazhe,
Oborr te rregulluar,
Nxemje ne dysheme dhe klima,
Siguri,Alarm.

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1427
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 240 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime