SHTËPI ME QERA NË ROYAL GREEN RESIDENCE

Me marreveshje
Me qira

1341

ID

200 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

2

Banjo

Pershkrimi

Shtëpi me qera, 200m² në Lagjën #Royal #Green #Residence Zllatar – Prishtinë

Shtëpia me sipërfaqe 200m² dhe truall prej 2.5ari

Shtëpia është e gatshme për banim dhe ka këtë renditje:

Kati përdhesë:
Qëndrimin ditor,
Kuzhinë me trapezari,
Wc,
Terase,
Parking,

Kati i parë:
Tre dhoma të gjumit
Gardërobe,
Ballkon,
Banjo,

Nënkulmi ka një hapësirë shfrytëzimi, një hapësirë pune dhe një hapësirë pushimi.

Sipërfaqja 200m2

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1341
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 2
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 200 m2
 • Garazha 1
 • Koridore 2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime