SHTËPI ME QERA ROYAL GREEN RESIDENCE

Me marreveshje
Me qira

1400

ID

300 m2

Madhesia

2

Banjo

Pershkrimi

Shtëpi me qera në Lagjën Royal Green Residence Zllatar-Prishtinë
Shtëpia me sipërfaqe 300m² dhe truall prej 3ari
Shtëpia është tërësisht e mobiluar me mobile luksoze.
Shtëpia është e gatshme për banim.
Renditja:
Kati përdhesë:
Qëndrimin ditor,
Kuzhinë me trapezari,
Banjon,
Wc,
Garazhd,
Terase,
Kati i parë:
Tre dhoma të gjumit,
Banjo,
Nënkulmi ka një hapësirë shfrytëzim një hapësirë pune dhe një hapësirë pushimi.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1400
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira
 • Dhomat 3
 • Banjo 2
 • Siperfaqja 300 m2
 • Koridore 2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime