SHTËPI ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje
Me qira

1584

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet Shtëpi me qira në lagjen Dragodan ( Arbëri),Afer Kforit.
Shtëpia është e ndarë ne dy kate.
Shtëpia është tërësishtë funksionale, e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapsirave të brendshme:

Kati i parë posedon :
Një allon,
Kuzhine,
Nje banjo.

Kati i dytë posedon:
Tre dhoma gjumi,
Një banjo.

Kulmi: shfrytzohet per depo

Nxemja: me rryme si dhe ka kamin ne sallon me dru

Është e lire nga data 01.12.2023

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1584
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime