SHTËPI ME QIRA KOLOVICË

Me marreveshje
Me qira

1529

ID

Pershkrimi

Ofrohet shtepia me qira në Kolovicë në Rr.”Mbreti Longar”
Shtepia ka një siperfaqe 246m2 dhe oborr 4 ari.
Shtëpia posedon:
Sallon me kuzhinë,
Katër dhoma gjumi,
Dy banjo,
Dy ballkona,
Nxemjet me rrymë,
Garazhd.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1529
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime