SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN MARIGONA RESIDENCE

Me marreveshje
Me qira

1572

ID

Pershkrimi

Ofrohet me qera shtëpia në lagjën “Marigona Residence”.
Shtëpia ka një sipërfaqe 262m² dhe është e ndarë në dy kate.
Shtëpia është tërësisht funksionale,e gatëshme për jetese me këtë rënditje të hapësirave të brendshme:
Qëndrimin ditor,
Kuzhinë,
Tre dhoma të gjumit,
Një lavanderi,
Tre banjo,
Dy ballkone.
Shtëpia gjithashtu ka në shfrytëzim një garazh dhe bodrumin.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Shtëpia është e tëra e mobiluar me mobile luksoze.
Lagjja është private, e qetë dhe e sigurt që plotëson kërkesat e çdo banori.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1572
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime