SHTËPI ME QIRA NË LAGJËN QERSHIA

Me marreveshje
Me qira

1614

ID

Pershkrimi

Ofrohet shtëpia me sipërfaqe prej 204m2 me qira në Lagjen Qershia.
Shtëpia gjendet në Lagjen Qershia afër autosallon “Alberti”.
Shtëpia ndodhet në një lagje moderne e cila ofron kushte shumë të mira për banim.
Shtëpia është tërësisht e re dhe e pabanuar më parë, ka gjithsej 2 kate si dhe posedon oborr, garazhë, parking të jashtëm për 2 vetura, sistemin smart home dhe ngrohje qëndrore e tipit “Daikin” (ekonomike).

Siguria është një aspekt tjetër i rëndësishëm i kësaj shtëpie.
Ajo është mbikqyrur me kamera dhe sigurim fizik të lagjes 24/7, të ofruar për të siguruar qetësinë dhe sigurinë e banorëve.
Ky aspekt sigurie shton nivelin e komoditetit dhe lejon banorët të jetojnë pa shqetësime

Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati i përdhesë:
-Dhoma e dites,
-Kuzhina,
-Zyre,
-Parahyrje,
-WC,

Kati i 2-të:
-Tre dhoma të fjetjes,
-Banjo,
-Terasë 25m2,

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1614
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime