SHTËPI ME QIRA VETERNIK

Me marreveshje
Me qira

1576

ID

Pershkrimi

Ofrohet shtëpi me qira te Marigona 2 (rruga “Malo Gami”,70 metra nga Bau Marketi në Veternik),
Katet përdhesë kanë nga: një dhomë të madhe të ditës, kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe depo.
Katet e para kanë nga: dy dhoma gjumi (njëra me closet),një banjo dhe dhomën për larjen dhe tharjen e rrobave.
Katet e dyta kanë edhe nga një dhomë (pune apo gjumi) dhe tarracën ( diku nga 75 metra katror) të mbuluar.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1576
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime