SHTËPI ME QIRA ZLLATAR

Me marreveshje
Me qira

1679

ID

Pershkrimi

Shtëpi me #QIRA #300m² në Lagjën #Royal #Green #Residence Zllatar – Prishtinë

Shtëpia me sipërfaqe #300m² dhe truall prej #3ari
Shtëpia është tërësisht e mobiluar.

Shtëpia është e gatshme për banim.

Renditja
Kati përdhesë:
-Qëndrimin ditor,
-Kuzhinë me trapezari,
-Banjon,
-Wc,
-Garazhd,
-Terase,

Kati i parë:
-Tre dhoma të gjumit,
-Banjo,

Nënkulmi ka një hapësirë shfrytëzim një hapësirë pune dhe një hapësirë pushimi.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1679
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime