SHTËPI ME QIRA ZLLATAR

Me marreveshje
Me qira

1671

ID

Pershkrimi

Shtëpi me qira në lagjen “Royal Green Residence” në Zllatar.
Ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 300m² dhe përbëhet nga 3-kate.
Shtëpia është plotësisht e mobiluar dhe organizuar mirë me mobilje të reja e moderne dhe ndodhet në një truall prej 3 Ari.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe posedon edhe kondicioner.
Përveç se ka garazh personale, në lagje ka edhe vendparkim të mjaftueshëm.
“Royal Green Residence” është një lagje private me sigurim privat 24 orë si: vëzhgim të kamerave dhe sigurim fizik.
Lagjja përmban të gjitha shërbimet e nevojshme si: qendër të mjekësisë familjare, kopsht për fëmijë, markete, restorante, qendra të fitnesit etj.
Përparësi është se lagjja është e rrethuar me gjelbrim malor dhe është afër liqenit të Badovcit, që e bën atë tejet të favorshme për banim.

Shtëpia përbëhet nga:
Sallon me kuzhinë,
4 dhoma gjumi,
2 banjo,
Terasë,
Garazh,
Depo.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1671
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime