SHTËPI NË SHITJE 4 LLULLAT

Me marreveshje
Për shitje

1480

ID

150 m2

Madhesia

Pershkrimi

Shitet shtëpia te 4 Llullat në rrugën Abudurrahman Shala
Shtëpia ka një siperfaqe 150m2 dhe truall 2.82ari
Përkthimi behët menjëherë

 

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1480
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 150 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime