SHTËPI NË SHITJE BREGU I DIELLIT

Me marreveshje
Për shitje

1451

ID

150.22 m2

Madhesia

Pershkrimi

Shtëpi 150.22m² në #SHITJE në Lagjen e Profesorëve,Bregu i Diellit.
Shtëpia gjendet në Bregun e Diellit, në Lagjen e Profesorëve dhe ndodhet në 5 ari truall dhe është e pajisur me fletë poseduese.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar, posedon sistemin e ngrohjes me Termokos, poashtu ka vendparkim dhe ndodhet në një lokacion shumë të qetë, me gjelbërim dhe oborr.
Shtëpia është e ndarë në:

– Kati përdhesë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Banjo

– Kati i parë:
| Qëndrim ditor
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo

– Kati i dytë:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo

 

Qmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1451
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 150.22 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime