SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Me marreveshje
Për shitje

1533

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje shtepia në Living Residence
Shtepia ka një siperfaqe 232.67m2 dhe ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
-Qëndrimi ditor,
-Kuzhinë,
-Dhomë gjumi,
-Koridori,
-Depo,
-Banjo,
-Wc,
-Shkallët,
Kati i parë:
-Dhomë gjumi me ballkon dhe garderobë dhe banjo,
-Dhomë gjumi me ballkon dhe garderobë dhe banjo,
-Dhomë gjumi me ballkon,
-Koridor,
-Banjo,

Lagje që ofron standarde të larta banimi, është e mbyllur, ka
mirëmbajtje të rregullt, siguria është në nivelin me të lart me
sigurim, alarm dhe kamera 24 orë.
Lagja ka filluar dhe është drejt finalizimit te fazës së parë
ndërtimit të vrazhdë, planifikohet të bëhet e gatshme në vitin
2024, ndërtimi bëhet me standarte bashkohore, termoizolim
me stiropoll 15cm dhe fasad ventiluse me lesh guri, instialimi
e ujit Comisa, instalimi i kanalizimit super silent Vargon,
instalimi i kabllove të rrymes Schnaider dhe me Siguresa
Shnaider, dritaret Salamander 4 stinor 3 pale xhama, Instalimi
i ngrohjes është me pompë Termike çdo dhomë me Termostat.
Dyshemeja me laminat me trashesi 14 mm prodhim zvicerran.Sistemi i ujitjes është pik pike, etj..
Ka hapsira te gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët në lagje, fusha të sportit.
Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
Lagjia ndodhet Rr.Xhon Belushi 10000 Prishtinë, Kosovë

Çmimi me marrëveshje.

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1533
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime