SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Me marreveshje
Për shitje

1673

ID

Pershkrimi

Ofrohet për #SHITJE Shtëpi 260.0m² me 4 Ari Truall afër lagjes “Qendresa”.
Shtëpia ndodhet mbrapa “Bau Market” në njërën ndër lagjet më të bukura të kryeqytetit, Shtëpia ka hapësirë mjaftë të shfrytëzueshme, sistem të ngrohjes qendrore, oborr me gjelbërim, hapësirë për vendparkim dhe garazh.
Shtëpia është e ndarë në 2 Nivele:
Niveli Përdhesë:
-Salloni me Kuzhinë,
-Dhomë Gjumi,
-Koridori,
-Wc,
Niveli i Parë:
-Tre dhoma gjumi,
-Koridori,
-Banjo,
-Terasë.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1673
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime