SHTËPI NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Me marreveshje
Për shitje

1700

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 450m² me vendndodhje në Lagjen Qëndresa, e orientuar nga perëndimi dhe juglindja.
Është e pajisur me fletë poseduese, tërësisht funksionale, e mobiluar me stil elegant, me mobilje të kombinuara dhe e ndarë në katin përdhesë, katin e parë katin e dytë dhe bodrumin.
-Kati përdhesë posedon:
Qëndrimin ditor bashkë me kuzhinë e tryezarinë,
Një dhomë të gjumit,
Një banjo.
-Kati i dytë posedon:
Katër dhoma të gjumit.
-Kati i tretë posedon:
Dy dhoma të gjumit dhe një terasë të shfrytëzueshme,si dhe bodrumi me dy hapësira pune dhe një tualet.
Në shfrytëzim ka edhe një garazhë, si dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Ndodhet në një lagje që ofron kushte shumë të mira banimi, në afërsi të shërbimeve që janë të nevojshme për klientë, si dhe qasje të shpejtë në rrugë kryesore.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1700
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime