SHTËPI NË SHITJE CHELSEA POINT

Me marreveshje
Për shitje

1443

ID

205 m2

Madhesia

Pershkrimi

 

Bernica Park ndodhet vetëm 7 minuta larg qendrës së Prishtinës, dhe është i rrethuar nga natyra e fshatit dhe ajri i pastër.
Ky projekt ekskluziv i shtëpive të stilit Regency është i pari i tillë në tërë Ballkanin.
Chelsea Point e ka ndërtuar një reputacion të bazuar në cilësi të ndërtimit dhe shërbimit.
Filozofia e e kombinimit të stilittë arkitekturës tradicionale Regency dhe enterierit modern na ka mundësuar të krijojmë një shtëpi luksoze me kualitet të lartë dhe bukuri mahnitëse.
Secila shtëpi ndërtohet ne standard të lartë duke i kushtuar vëmendje secilit detaj.
Siperfaqja Bruto 205m2
Kati përdhesë përfshinë:
Dhomën e qëndrimit me kuzhinë & tryezarinë,
Dyer françeze dyshe që të çojnë drejt kopshtit prapa.
Kati i parë:
Dhoma e madhe e gjumit me dush en-suite dhe gardërobë,
Dy dhoma gjumi dyshe,banjo të veçantë.
Bllok termo dhe akustiko izolues me efiqience te ulet.
Dritare me eficence te ulet,xham te trefisht.
Sistemi i ngrohjes dhe ujit te nxehte me pelet.
Dysheme druri sipas perzgjedhjes.
Perzgjedhja e dizajnit te pllakave.
Dyer Garazhe me dirigjues.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1443
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 205 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime