SHTËPI NË SHITJE CITY HOME

Me marreveshje
Për shitje

1390

ID

240 m2

Madhesia

4

Banjo

Pershkrimi

Shitet shtëpia në lagjen City Home në Mati 1.
Shtëpia është e tipit D, me sipërfaqe banimi 240m²,podrum 50m² dhe 3 Ari truall.
Ka këtë rendtije:

– Podrum:
• Hapësirë për fitnes
• Depo
• WC

– Kati Përdhesë:
• Sallon
• Kuzhinë me tryezari
• Dhomë Gjumi
• WC
• Lavanderi/Depo

– Kati 1:
• Dhomë Gjumi me Garderobë dhe Banjo
• 2 Dhoma Gjumi
• Banjo
• Lavanderi/Depo
• Ballkon

– Kati 2:
• Dhomë Gjumi
• Banjo
• Hapësirë pune
• Terasë

Sistemi i ngrohjes është me pompë termike, sistem smart home dhe shumë veçori të tjera.
Shtëpia posedon 4 parkingje rrugore dhe lagjja gjithashtu është e siguruar me kamera.

 

Çmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1390
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 5
 • Banjo 4
 • Siperfaqja 240 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime