SHTËPI NË SHITJE MARIGONA RESIDENCE

Me marreveshje
Për shitje

1612

ID

Pershkrimi

Ofrohet shtëpia në shitje në Marigona Residence, shtëpia posedon një sipërfaqe 137m² qe shfrytëzohet për banim dhe 41m2 qe shfrytëzohet për bodrum.

Shtëpia ka orientim ideal nga të gjitha anët që mundëson ndriçim të bollshëm për banorë,
Shtëpia është e ndarë në dy kate me këtë rënditje të hapësirave të brendshme:
Në katin përdhesë ka qëndrim ditor, kuzhinë me tryezari, tualet dhe depo.
Në katin e parë ka tri dhoma të gjumit (njëra masterbedroom), dy banjo, një lavanderi, dy ballkone dhe terasë.

Sistemin e ngrohjes e ka me sistem geotermik.

Gjendet në një lagje të qetë e të sigurt, që plotëson kërkesat dhe nevojat e banorëve.

Çmimi 360.000euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtin

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1612
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime