SHTËPI NË SHITJE ROYAL GREEN RESIDENCE

Me marreveshje
Për shitje

1565

ID

Pershkrimi

Shtëpi në shitje në lagjën Royal Green Residence
Zllatar-Prishtinë
Shtëpia me sipërfaqe 200m2 dhe truall prej 2.5ari
Shtëpia është r gatshme për banim
Rënditja:
Kati përdhesë:
Qëndrim ditor,
Kuzhinen me trapezari,
Banjo,
Kati i parë:
Tre dhoma gjumi,
Garderobë,
Banjo,
Terrasë,
Nënkulmi ka një hapsirë pune dhe një hapsirë pushimi
Sistemin e ngrohjes e ka me Pompë Termike.
Pozicionohet në një lokacion tejet të përshtatshëm, në afërsi të Qendrës Rekreative të lagjes dhe ofron kushte shumë të mira banimi.
Kontrata bëhet te Noteri.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1565
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime