SHTËPI NË SHITJE ROYAL GREEN RESIDENCE

Me marreveshje
Për shitje

1434

ID

299.81 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për #SHITJE #SHTËPI #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 299.81m2 (#TIPI #C)në lagjen #ROYAL #GREEN #RESIDENCE (Matiqan,Prishtinë)
Royal green residence është lagje moderne,është duke u ndërtuar në një pjesë të veqant të Prishtinës,ka lartsi mbidetare 800m,nga kjo pjesë shihet i gjith qytetit dhe pjeset e tij periferike.
ROYAL GREEN RESIDENCE është lagje e tipit të mbyllur ku do të ketë:(sigurim privat 24h,qendër mjeksore,market,lokale,restorant,qendra e fitnesit,zona e gjelbruar për hecje,shtegu i hecjes dhe vrapimit deri në liqenin e Badovcit etj.
SHTËPIA e #TIPI #C me sipërfaqe 299.81m2 është në fazën e dytë të ndërtimi të lagjes dhe ka këtë rënditje:

Kati përdhesë:
Qëndrimi ditor,
Kuzhina,
Tryezaria,
Wc,
Koridori,
Depo,
Parabanjo,
Garazha,
Komunikim vertikal,
Terasa,

Kati i parë:
Garderoba,
Koridori,
Tre dhoma të gjumit,
Terasa,

Nënkulmi:
Hapsirë e punes,
Ambient ndenje.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1434
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 299.81 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime