SHTËPI NË SHITJE TE LAGJJA E ARTË, MATIÇAN

Me marreveshje
Për shitje

1347

ID

540 m2

Madhesia

3

Dhomat e gjumit

4

Banjo

Pershkrimi

Shtëpia gjendet në lagjen “Lagjja e Artë” lagje kjo e cila është në Matiçan dhe ka 540m2 , e cila është ndërtuar nga kompania e ndërtimit ART Construction, me vetëm 9 shtëpi në lagje e me infrastrukturë dhe investim ekskluziv, ku përfshihet fasada, dritare të prodhuara nga Binni, sistem të ngrohjes dhe ftohjes me pompë termike me ajër të brendit Toshiba, sistem Smart Home, kamin, dysheme të shtruar me parket, keramikë dhe sanitari të kualitetit të lartë, oborr të rregulluar mirë si dhe me sistem të ujitjes automatik, planimetri moderne, lokacion e orientim shumë të mirë.

Shtëpia ka sipërfaqe banimi 240m2 ndërsa Lokal ka 149m2, bodrum 149m2 si dhe sipërfaqe trualli 9.80 Ari.

Shtëpia ka këtë renditje: -Bodrumi: | 1 Hapësirë pune | 2 Banjo – Përdhesa: | 1 Hapësirë pune – Kati i I-rë: | 1 Dhomë ndenje | 1 Kuzhinë | 3 Dhomë gjumi (1 Master bedroom) | 2 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 Depo | 1 Utility | 2 Ballkona | 1 Terasë | 1 Garazhë

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 81 10 01 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1347
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje
 • Dhomat 2
 • Dhoma te gjumit 3
 • Banjo 4
 • Siperfaqja 540 m2
 • Etiketa Ofertë e nxehtë
 • Garazha 1
 • Koridore 1

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime