SHTËPI NË SHITJE VETERNIK

Me marreveshje
Për shitje

1561

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje Shtëpia 400m² + 30m² Bodrum me FLETË POSEDUESE në Veterrnik.
Shtëpia ka truall prej 7 Ari dhe gjindet në rrugën “Nokshiqi” në veterrnik mbrapa fakultetit “Rezonanca” në një lokacion mjaft të mirë dhe të qetë për banim.
Shtëpia ka 3 nivele dhe ka hapësirë të mjaftueshme e të përshtatshme për banim, posedon ndriqim të lartë natyral, oborr të rregulluar mjaftë mirë, me gjelbërim dhe gjithashtu ka hapësira parkimi për vetura.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar me shumë shije dhe elegancë, mobile unike të kualitetit më të lartë.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike + Kallda me pelet ndërsa ka dhe kondicioner.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Niveli i Parë:
|Salloni me Kuzhinë
|Dhomë Gjumi (Master Bedroom)
|2 Banjo (Njëra në Dhomë)
-Niveli i Dytë:
|4 Dhoma Gjumi
|Banjo
|Ballkon
-Niveli i Tretë:
|Hapsire e madhe (Qendrim Ditor)
|Dhomë Gjumi (2 Tush Kabina dhe Xhakuzi)
|Banjo
|Bodrum 30m²

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1561
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime