SHTËPI NË SHITJE VETERNIK

Me marreveshje
Për shitje

1366

ID

400 m2

Madhesia

6

Dhomat e gjumit

3

Banjo

Pershkrimi

Ofrohet shtëpi në shitje 400m2 dhe 4 ari tokë
me flete poseduese.
Veternik afer Albi Mall perball Lagjes NIC rruga Bekim Femiu

Kati perdhes posedon:
Dy sallona,
Kuzhine,
Trapezari,
Një banjo,
Një dhome,
Një depo,
Një ballkon,
garazhd,
hapesire per nxemje.

Kati 1 posedon:
Tre dhoma,
Nje utilit,
Dy banjo,
Tre ballkone,
Kati 2 posedon:
Dy dhoma,
Nje hapesire 80m2 kinema.

E mobiluar me arkitekture moderne,ndertim i kualitetit të larte
nxemje 2 lloje kallda me pelet dhe me rryme kamin.
Sistemi per ujitje të kopshtit,
2 bunara 1 per pije 1 per kopsht,
instalim i kamerav jasht per siguri.
Alarme individuale te instaluara.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 81 10 01[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Country: Albania
 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
Hape ne Google Maps
 • ID 1366
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje
 • Dhoma te gjumit 6
 • Banjo 3
 • Siperfaqja 400 m2
 • Koridore 2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime