SHTËPITË NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Me marreveshje
Për shitje

1554

ID

Pershkrimi

Ofrohen për shitje shtëpi të ndryshme në lagjën “Living Residence” Çagllavicë
Lagjja që ofron standarde të larta banimi, është e mbyllur, ka mirëmbajtje të rregullt, siguria është në nivelin më të lartë me sigurim, alarm dhe kamera 24 orë.
Lagjja ka filluar dhe është drejt finalizimit te fazës së parë ndërtimit te vrazhdë, planifikohet të bëhet e gatshme ne vitin 2024, ndërtimi bëhet me standarte bashkohore, termoizolim me stiropoll 15cm dhe fasad ventiluse me lesh guri, instalimin e ujit Comisa, instalimi i kanalizimit super silent Vargon, instalimi i kabllove te rrymes Schnaider dhe me Siguresa Shnaider, dritaret Salamander 4 stinor 3 pale xhama.
Instalimi i ngrohjes është me pompë termike çdo dhomë me Termostat.
Dyshemeja me laminat me trashësi 14mm prodhim zvicerran.
Sistemi i ujitjes është pikë pikë/
Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët në lagje,fusha të sportit.
Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.

Këto janë tipet e shtëpive
TIPI A: 170 m2
TIPI B: 220 m2
TIPI C: 232 m2
TIPI C1: 260 m2
TIPI D: 320 m2
TIPI D1: 350 m2

Mundësia e pageses deri në 25 vite përmes NLB Bank.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1554
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime