TERRACIER NË SHITJE

Me marreveshje
Për shitje

1590

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje Terracier me sipërfaqe 224.5m² banim dhe 73.8m² terasë ndodhet në lagjen Marigona Hill.
Për një nivel të lartë të jetesës. Një projektim i tillë kaq i kujdesshëm që ruan gjelbërimin aktual dhe ndërlidh ndërtimin me natyrën duke e bërë pjesë të saj.

Ambientet e Marigona Hill do të përbëhen nga parqe me shtigje për shëtitje dhe të lojërave për fëmijë,
fusha të ndryshme sportive si dhe me një kujdes të veçantë do të mbillen pemë dhe lule të që të bëhet filtrimi natyral i ajrit.

Do të ketë dhe “Walking District” shëtitore pranë dyqaneve, që do të ua bëjë krejtësisht të lehtë dhe të shpejtë përmbushjen e nevojave elementare si blerjet në market, pastrimi kimik, barnatore etj.

Terracieri do të ketë këtë renditje: qëndrimin ditor, kuzhinën, Katër dhoma të gjumit.
Përpos tyre,do të ketë edhe dy garazha dhe një depo të jashtme të cilat do të përfshihen në çmim.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1590
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Apartment, Banese
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime