TOKË ME QIRA DRAGODAN

Me marreveshje
Me qira

1616

ID

Pershkrimi

Ofrohet truall me qira në Dragodan në zonën industriale.
Trualli ka një siperfaqe 17.40 Ari.
Trualli ka qasje direkte në rrugë dhe ka infrastrukturë të plotë.
Ka leje ndërtimi për depo.

Çmimi 1500euro

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtin

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1616
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Toka
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime