TOKË NË SHITJE ÇAGLLAVICË

Me marreveshje
Për shitje

1683

ID

Pershkrimi

Tokë 30 Ari në #SHITJE ,afër lagjes Marigona-Çagllavicë.
Toka me qasje direkt në rrugë,afër ka edhe hekurudhen,shum e përshtatshme për biznes.

Me fletë poseduese dhe mund të përkthehet menjëherë.

Çmimi 4500€ për Ari.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1683
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Toka
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime