TOKË NË SHITJE HADE E RE-SHKABAJ

Me marreveshje
Për shitje

1665

ID

Pershkrimi

Ofrohet për shitje Trualli në Hade te Re-Shkabaj.
Trualli gjendet 3km larg qendres dhe ka një siperfaqe prej 5ari.
Trualli është me infrastrukture, energji elektrike, ujë, kanalizim dhe leje.

Me flete poseduese.

Çmimi 56.000euro

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1665
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Toka
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime