TOKË NË SHITJE MAGJISTRALJA PRISHTINË-MITROVICË

Me marreveshje
Për shitje

1550

ID

Pershkrimi

 

Ofrohet për Shitje toka me sipërfaqe prej 96.62 Ari,50 metra gjërsi dhe 193 metra gjatësi,gjendet në Magjistralen Prishtinë-Mitrovicë,zonë industriale më saksisht mbrapa Gjini Carpet.
Toka ka pozitë mjaftë të mirë e përshtatëshme për veprimtari të ndryshme biznesore,ka qasje në dy rrugë katastrale.
Toka posedon dokumentacion është çdo gjë në rregull me fletë poseduese përkthim i menjëhershëm.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1550
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Toka
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime