TOKË NË SHITJE NË NOVOBËRDË

Me marreveshje
Për shitje

1354

ID

800 m2

Madhesia

Pershkrimi

Shitet toka në Novoberd me një SUPER QMIM

Toka ka 8 ari dhe ndodhet shumë afër lagjes Qendresa

Qmimi i diskutushem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1354
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Toka
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 800 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime