TOKË NË SHITJE NOVOBËRDË

Me marreveshje
Për shitje

1553

ID

Pershkrimi

Shiten 20 ari turall në (Boston) Novobërdë me dy rruge vetem 60m prej asfaltit,po ashtu rruga për tek prona është e shtruar me zhavore.
Trualli është me gjith dokumentacionin e rregullt dhe mund të përkthehet menjëherë.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

 

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1553
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Toka
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime