TOKË NË SHITJE PREVALLË

Me marreveshje
Për shitje

1377

ID

46 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet për shitje toka me sipërfaqe 46ari

Toka gjendet në rrugen kryesore përballë Hotel Morea,ndodhet në zonen me të frekuentuar e përshtateshme për veprimtari të ndryshme,toka posedon energjinë elektrike,ujesjellësin.
Toka posedon fleten poseduese dhe është në proces te legalizimit përkthimi bëhët menjeherë.

Toka me sipërfaqe 46ari

▪️Parcela me 8.25 ari
▪️Parcela me 9.15 ari
▪️Parcela me 14.30 ari
▪️Parcela me 14.30 ari

Qmimi i diskutushem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1377
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Toka
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 46 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime