VILLA NË SHITJE NOVOBËRDË

Me marreveshje
Për shitje

1416

ID

166 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet per shitje Villa ne Novobërdë.
Villa gjendet ne lagjen Nuovo Monte,nje lagje e ndertuar prej 58 villave me nje investim shume te forte dhe nje loacion shume perfekt.
Villa ka nje siperfaqe prej 166m2 dhe ndodhet ne Novobërdë e pozicionuar vetem 37km nga Prishtina,me nje lartesi prej 1100m dhe nje orientim nga te gjitha anet.
Villa eshtë e ndarë në katin përdhesë dhe katin e parë,me një renditje të këtillë:
Kati përdhesë ka qëndrimin ditor,
Kuzhinën me tryezari,
Një dhomë të gjumit,
Një banjo.
Kati i parë ka këtë rënditje:
Dy dhoma të gjumit,
Një ballkon të hapur dhe një terasë.
Projekti është i ndërtuar me standardet më të larta evropiane.
I cili ofron shërbime lehtësuese dhe komode për çdo rezidentë të saj.
Poashtu ka lokacion shume të përshtatshëm,e rrethuar me male dhe me ajër të pastër,me qasje të shpejtë në rrugën kryesore.
Vlen të theksohet se villa është e gatshme për banim.

 

 

Cmimi i diskutueshem

 

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

 

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1416
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje
 • Siperfaqja 166 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime