VILLË NË SHITJE GJIRI LALZIT

Me marreveshje
Për shitje

1557

ID

Pershkrimi

Shitet villë individuale 2-katëshe tek Kompleksi “Lura 1”.
Villa ndodhet tek “Lura 1 Resort”, Gjiri i Lalzit.
Villa është e përfunduar.

Vila ka siperfaqe: 250m2
Organizohet në:
♦️ Ambient ndenje,
♦️ Ambient gatimi të veçuar,
♦️ 5 dhoma gjumi,
♦️ 3 tualete,
♦️ 1 depo,

Detaje të tjera:
♦️ E investuar në detaje,
♦️ Oxhak funksional,
♦️ Sistem kondicionimi Chiller,
♦️ Parket Cilesor,
♦️ Verande në të dyja katet dhe oborr me gjelberim.
♦️ Disponon Certifikate Pronesie.

Çmimi me marrëveshje

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1557
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Shtepi
 • Statusi Për shitje

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime