ZYRE ME QERA NË “ICON TOWER” – LAKRISHTE

Me marreveshje
Me qira

1336

ID

95 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet zyra me qera në lagjen Lakrishte të Prishtines, në objektin e shumë kërkuar nga kompani e korporata të ndryshme, objekti “Icon Tower”.

Zyra ka një sipërfaqe prej 95m² është e tëra e renovuar me një organizim dhe hapsirë të konsiderueshme të punës.

Ndodhet në katin e 9-të dhe posedon ndriçim natyral me pamje shumë të ngrohtë në ambientin e punës, dysheme të shtruar dhe terasë për relaksim.

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1336
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 95 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime