ZYRE ME QERA NE LAKRISHTE, DUKAGJINI RESIDENCE

Me marreveshje
Me qira

1337

ID

400 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet Zyre me qera e cila gjendet në lagjen Lakrishte në kompleksin afaristo banesor Dukagjini Residence, që është ndërtuar nga kompania e ndërtimit Dukagjini. Zyra ka sipërfaqe 400m2, ka ngrohje qëndrore me Termokos si dhe kondicioner

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1337
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 400 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime