ZYRE ME QERA TOPHANE

Me marreveshje
Me qira

1430

ID

100 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet zyre me Qera në Tophane
Zyrja është 100m2 ndodhet në katin e parë dhe ka këtë renditje:
Tre hapesira pune,
Koridor,
Ballkon,
Dy banjo.

 

Cmimi i diskutueshem

 

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78[+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr. 7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1430
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 100 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime