ZYRE ME QIRA LAKRISHTË

Me marreveshje
Me qira

1477

ID

116 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet zyre për qira në Lakrishtë,tek Icon Tower
Zyrja ka një siperfaqe 116m2 dhe ndodhet në katin e 4-të,janë të lokalizuara në një lagje mjaftë të përshtatshme dhe ka afër çdo shërbim që i nevojitet klientëve.
Sistemin e ngrohjes e kanë me energji elektrike.
Objekti banesor posedon ashensor funksional.
Zyrja ka këtë rënditje:
-Tre hapësira pune,
-Koridor
-Banjo
-Wc
–Terasë.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7, Prishtinë

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1477
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 116 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime