ZYRE ME QIRA QENDËR

Me marreveshje
Me qira

1496

ID

45 m2

Madhesia

Pershkrimi

Ofrohet zyre me qira në qendër , Sheshi Zahir Pajaziti, Rr.”Nena Tereze”
Gjendet në katin e parë me sipërfaqe 45m².
Me lokacion të përshtatshëm e renovuar dhe e gatshme për çfarëdo lloj veprimtarie.

Qmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

 

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1496
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira
 • Siperfaqja 45 m2

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime