ZYRE ME QIRA QENDËR

Me marreveshje
Me qira

1519

ID

Pershkrimi

Ofrohet zyrja me qira në Qender afer Katedrales
Zyrja gjendet në rrugen kryesore ka një siperfaqe 85m2 dhe ka këtë renditje:
Katër njësi pune,
Kuzhinë,
Banjo.

Çmimi i diskutueshem

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1519
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Zyra
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime