ZYRE ME QIRA QENDËR

Me marreveshje
Me qira

1611

ID

Pershkrimi

Zyre me qira në rrugën “Rexhep Luci”.
Zyrja ka një sipërfaqe prej 47m2 dhe posedon këtë rënditje :
Dy hapsira pune,
Kuzhine,
Banjo,
Dy Ballkona.
Zyrja posedon edhe Termokos.

Çmimi 400euro + depozita

Për informata më të hollësishme na kontaktoni:

📞 048 30 77 77 [+Whats App & Viber]
📞 048 30 77 78 [+Whats App & Viber]

📧 info@fenix-ks.com
🌐 www.fenix-ks.com

Bulevardi Dëshmorët e Kombit, 72/A P+2, Nr.7,Prishtinë.

Adresa

 • Shteti: Kosova
 • Qyteti: Prishtine
 • Kodi Postar: 10000
 • ID 1611
 • Cmimi Me marreveshje
 • Lloji Lokale, Zyra
 • Statusi Me qira

Vleresimet

0 0 Vleresime
 • 5 0 %
 • 4 0 %
 • 3 0 %
 • 2 0 %
 • 1 0 %

0 Vleresime